Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Paylaş
X
bebeğin birinci yaş günü

Bebeğin Birinci Yaş Günü

 

Ufaklığın doğmasının üzerinden neredeyse bir yıl geçti bile ve artık kutlama zamanı! Ona ne hediye verebilirim? Bunu bir aile etkinliğine çevirmeli miyim?

03.12.2019

Aile içinde veya daha geniş bir katılımla sevdiklerinizle birlikte olarak kutlayacağınız bebeğinizin ilk doğum günü unutulmazdır. Renkli, eğlenceli bir sofra hazırlayabilir, balonlar ve kağıt süslerle süsleyebilirsiniz. Düdükler de çocukların favorilerindendir. Ayrıca bir tema da belirleyebilirsiniz: periler, hayvanlar ya da palyaçolar olabilir. Müziği de unutmayın!

Pastanın da özel olması gerek! Lezzetli ve güzel bir pasta yapın. Eğer kendiniz yapıyorsanız, üzerine hayvan figürleri gibi eğlenceli şekiller koyabilirsiniz.

Mumları ya da aslında mumu unutmayın! Bebeğiniz nasıl mum üfleyeceğini bilmediği için, eğlenceli müzikli mumlar ya da sönmeyen sihirli mumlar seçebilirsiniz!

Hediyeler de partinin bir parçasıdır ama bebeğiniz birçok yeni şey arasında biraz kaybolmuş hissedeceği için çok fazla şey almak da gereksizdir. Bebekler zaten hediyelerin ambalajıyla daha çok ilgileniyor!

Daha fazlasını oku

İlk 1000 Gün Kulübüne Katılın

Annelik, ömür boyu süren bir yolculuktur. Bebeğiniz iyi büyüsün, iyi yaşasın diye ihtiyacınız olan her şey burada.

  • beslenme hakkında bilgilerBeslenme hakkında bilgi edinin
  • pratik uygulamalarÖzel pratik uygulamaları deneyin
  • smaHer zaman ihtiyacınız olan yardım ve cevapları alın

Hemen Üye Ol

Arama

Aradığınızı bulamadınız mı?
Bebeğiniz için ne arıyorsunuz?

Aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için Akıllı Arama Motorumuzu deneyin.