Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Markalarımız ve Ürünlerimiz

Her gün, sağlıklı bir geleceğe atılan büyük bir adımdır. Sağlıklı nesiller yetiştirmek üzere çıktığımız yolda ilk günden beri çocukların ihtiyaçlarına yönelik değer yaratan ürünler geliştiriyor, sağlıklı geleceklere katkıda bulunuyoruz. Buradan bebeğiniz için en uygun ürünü bulabilir ve hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

MarkalarımızÜrünlerimiz

ÖNEMLİ DUYURU

Dünya Sağlık Örgütü, bebeğin ilk 6 ay boyunca yalnızca anne sütüyle beslenmesini önerir. Nestlé bu öneriyi ve sağlık uzmanınız tarafından önerildiği şekilde tamamlayıcı gıdalara başlandıktan sonra da emzirmenin sürdürülmesini tamamen destekler..

Anne sütünün bebek hastalıklarına karşı mükemmel dengeli beslenme biçimini sunması nedeniyle, doğum sonrasında bebeğin beslenmesi için en iyi yöntem anne sütü ile beslemedir.

Anne sütü ile beslememeyi tercih etmeniz durumunda, söz konusu karardan geri dönülmesinin zor olduğu hususunu lütfen aklınızdan çıkarmayınız. Bebek maması kullanımının, dikkate alınması gereken sosyal ve mali sonuçları bulunmaktadır. Kısmi bir şekilde biberonla emzirmenin başlatılması temin edilen anne sütünü azaltacaktır.

Bebek sağlığı açısından ortaya çıkabilecek riskleri önlemek üzere, bebek mamasının her zaman, etikette açıklandığı şekilde hazırlanması, kullanılması ve saklanması gerekmektedir.

Bebeğinizi nasıl besleyeceğinize karar verme aşmasında ve anne sütü için hazırlık yapılması ve anne sütünün devam ettirilmesi konusunda daha fazla bilgi almak üzere sağlık uzmanınız ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz.

TAMAM
ÇIKIŞ

Markalarımız

Bebeğinizin zaman ile değişen ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek çözümlerimizi keşfedin.

  • SMA logo
  • SMA 3 Comfort
  • SMA 3 İyi Geceler
  • Gerber Logo
Arama

Aradığınızı bulamadınız mı?
Bebeğiniz için ne arıyorsunuz?

Aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için Akıllı Arama Motorumuzu deneyin.