Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

SMA OPTIPRO 3 Devam Sütü

SMA OPTIPRO 3 Devam Sütü

Anne sütü, bebekler için en iyi ve en doğal besindir. Zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin ihtiyaçlarını 6 altı ay boyunca tek başına karşılar. Mümkün olduğu sürece emzirmeye devam edilmelidir. İlk 6 ay sonrasında, anne sütü ile birlikte veya anne sütü ile beslemenin mümkün olmaması halinde besin değeri yüksek tamamlayıcı gıdaların verilmeye başlanması gerekmektedir.

SMA® OPTIPRO® 3, anne sütü alternatifi değildir. SMA® OPTIPRO® 3, özel beslenme amacıyla, 1-3 yaş arası küçük çocukların çeşitlenen diyetlerinde başlıca sıvı alımını oluşturabilmek için geliştirilen  bir devam sütüdür. Sağlık profesyoneline danışılarak kullanılmalıdır. SMA® OPTIPRO® 3'ün 400 g ve 800 g olmak üzere iki formu bulunmaktadır.

SMA® OPTIPRO® 3, çocuğunuzun ihtiyacı olan D, E, K, C, B2 ve B12 vitaminlerini içerir.

SMA® OPTIPRO® 3, sahip olduğu şeffaf kapak özelliği ile ürünü kullanmaya başladıktan sonra, kapağı hiç açmadan kutunun içerisinde ne kadar ürün kaldığını görmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda ürünle temas etmeyecek şekilde, kutunun içerisine konumlandırılmış ölçeği ile de devam sütünü el değmeden hazırlamanıza katkı sağlar.

OPTIPRO® NEDİR

OPTIPRO®, Nestlé'nin anne sütü üzerine yaptığı araştırmalara dayanarak geliştirilmiş protein teknolojisi OPTIPRO®, çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun miktarda ve kalitede protein içeriği sağlar.

Sorularınız için 0800 211 02 18 nolu hattımızı arayarak veya tuketici.hizmetleri@tr.nestle.com adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz.
*Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız.

SMA Optipro 1-3 ay devam sütü
Arama

Aradığınızı bulamadınız mı?
Bebeğiniz için ne arıyorsunuz?

Aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için Akıllı Arama Motorumuzu deneyin.