Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Bebeğimin Bakımı

12-24 Ay Bebek Bakımı

Bebeğin dünyayı daha büyük bir merakla keşfetmeye başladığı ve deneyimlere eğitimin eklendiği 12 ay ile 24 ay arasındaki süreçte bebek bakımı hakkında merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz. Bu dönemde bebek bakımı nasıl olmalıdır, püf noktaları nelerdir, bebek bakımında nelere dikkat edilmelidir gibi başlıkların yer aldığı makaleleri inceleyerek, 12 - 24 ay arası bebek bakımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖNEMLİ DUYURU

Dünya Sağlık Örgütü, bebeğin ilk 6 ay boyunca yalnızca anne sütüyle beslenmesini önerir. Nestlé bu öneriyi ve sağlık uzmanınız tarafından önerildiği şekilde tamamlayıcı gıdalara başlandıktan sonra da emzirmenin sürdürülmesini tamamen destekler..

Anne sütünün bebek hastalıklarına karşı mükemmel dengeli beslenme biçimini sunması nedeniyle, doğum sonrasında bebeğin beslenmesi için en iyi yöntem anne sütü ile beslemedir.

Anne sütü ile beslememeyi tercih etmeniz durumunda, söz konusu karardan geri dönülmesinin zor olduğu hususunu lütfen aklınızdan çıkarmayınız. Bebek maması kullanımının, dikkate alınması gereken sosyal ve mali sonuçları bulunmaktadır. Kısmi bir şekilde biberonla emzirmenin başlatılması temin edilen anne sütünü azaltacaktır.

Bebek sağlığı açısından ortaya çıkabilecek riskleri önlemek üzere, bebek mamasının her zaman, etikette açıklandığı şekilde hazırlanması, kullanılması ve saklanması gerekmektedir.

Bebeğinizi nasıl besleyeceğinize karar verme aşmasında ve anne sütü için hazırlık yapılması ve anne sütünün devam ettirilmesi konusunda daha fazla bilgi almak üzere sağlık uzmanınız ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz.

TAMAM
ÇIKIŞ

BEBEĞİNİZİN İHTİYACI OLAN HER ŞEY

2 sonuç

Bu filtre aradığınız makaleyi bulmanıza yardımcı olacak

This are a selection of articles that others mums are reading right now.
Arama

Aradığınızı bulamadınız mı?
Bebeğiniz için ne arıyorsunuz?

Aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için Akıllı Arama Motorumuzu deneyin.